Zpíváme s Orbiskou
V úterý 26. 5. 2026 jsme se s Orbiskou sešli před Zemědělskou školou a zazpívali jsme si několik známých písniček, například "Náměšť", "Dokud se zpívá, ještě se neumřelo", "Lokomotiva", "Šašci počmáraný" apod. I v tak velkém horku, jaké ten den bylo, jsme vydrželi přes hodinu zpívat "o sto šest".

