Letní pobyt Nová Pec
22.-25.6. jsme s téměř celým 2.stupněm vyrazili na letní pobyt do kempu Přátelé dětí u vodní nádrže Lipno. Část vyjížděla na výlety na kole (od nás ze třídy jen Oskar) a ostatní vyráželi do okolí pěšky. První den jsme pěkně zmokli, honili se bouřky, blesky lítaly, ale protože bylo teplo, vůbec nám to nevadilo, dohnali jsme to při večerním ringu, nohejbalu a deskovkách. Druhý den jsme vyrazili na dopolední kratší túru, po obědě si půjčili kánoe a trénovali pádlování při hrách o nanuky na Lipně. Večer jsme pak v meziročníkových skupinkách soutěžili v tzv. "Pub quiz" vymyšleného na míru. Ve středu cykloskupinka zdolala horu Plechý 1379m nadm. Pěší parta vyrazila na vlak do Stožce a obdivovala mokřady, Studenou Vltavu, bobří hrázky, nesčetné množství motýlů, prostě krásy národního parku Šumava na cestě ke Stožecké kapli. Večer jsme pak "odsvědčili" pasování osmáků na deváťáky a vše stvrdili diskotékou a volnou zábavou. Bylo to moc fajn!
Více fotek z letního pobytu najdete v sekci školní akce

